AKATÜB Kemer Temsilciliği'nde Görev Değişimi

Saygıdeğer Soydaşlarım;
2014 yılında ait olduğum camia olan Ahıskalı Türkler’in refah ve huzuru için bir yola çıktık. Bu yolda Akdeniz Ahıskalı Türkler Birliği Derneği (AKATÜB) Kemer İlçe Temsilciliği görevini üstlendim. Bu görevi sürdürdüğümüz süre zarfınca Ahıskalı Türkler için elimden gelenin en iyisini yapmaya çalıştım. Görevim süresince başarılı ya da başarısız olduğum konular Kemer’de yaşayan halkımız tarafından değerlendirilmiştir, değerlendirilecektir. Artık veda vakti. Artık bu önemli görevi başka bir kardeşime devretme vakti.

Son dönemde yaşanan siyasi gelişmeler ve ticari faaliyetlerim benim bu kararı birkaç ay erken almamda etkili oldu. İlerleyen süreçte siyasi arenada daha farklı ve daha aktif şekilde halkıma hizmet etmeyi planlıyorum. İşlerimin yoğunluğu ve siyasi faaliyetlerle ilgili düşüncelerimden dolayı yürütmüş olduğum AKATÜB Kemer İlçe Temsilciliği görevimi, çok başarılı bir yönetici olan dostum Bahtiyar TAHİR’e devrediyorum. Sevgili dostum Bahtiyar TAHİR’in bu görevi layıkıyla yerine getireceğine ve halkımızın sorunlarına çözüm olacağına inancım tamdır.
Halka hizmet etme anlayışıyla çıkılan STK’cılık yolunda isimler gelip geçici olmalıdır. Onlarca yıl bir koltuğu işgal etmeye kimsenin hakkı yoktur. Umarım AKATÜB’de yaşanan bu değişim rüzgarları halkımızın ismini taşıyan diğer bir çok STK’ya da örnek olur. Özellikle genç beyinlerimizin yönetici olduğu, adam kayırmanın olmadığı, halkın her bireyinin eşit şartlarda söz hakkına sahip olduğu STK’lar görmek ümidiyle,
Hoşçakalın…

Cemal KEMAL

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir