Başkan Ulgar'dan Seyfet Dedeye Şefkat Eli

Posof Belediye Başkanı Cahit Ulgar, Ardahan‘da hastaneye giderek Seyfet Dedeyi ziyaret etti. Başkan Ulgar, daha sonra hastane doktorlarından Seyfet Dede‘nin durumu hakkında bilgi aldı. Doktorlar Seyfet Dede‘nin kırılmış olan bacağının ameliyat edileceğini, diğer hastalıklarıyla ilgili tetkiklerin ise devam ettiğini belirttiler.

Posof Belediye Başkanı Cahit Ulgar ve Seyfet Dede
Posof Belediye Başkanı Cahit Ulgar ve Seyfet Dede

Posof Belediye Başkanımız Sayın Cahit Ulgar‘ın Ahıskalılar için yaptığı tüm çalışmalarını kendisine bir görev addettiğini her defasında vurgularken bizde buna şahit oluyoruz. Yapılanları görüyoruz, kendisini tebrik ediyoruz. Ahıskalılar adına şükranlarımızı sunuyoruz.
Seyfet Dede ve Aydın Mirza

Vale‘de yaşayan Seyfet Dedemiz bir süre önce hastalanmıştı. Aynı zamanda düşerek ayak kemiğini kırmıştı.
Gazeteci Alper Turgut ile hemşehrimiz Aydın Mirza, Ahıska‘ya giderken Vale‘de yol üzerinde evi bulunan Seyfet Dedeyi de ziyaret etmişlerdi. Konu Posof Belediye Başkanı Cahit Ulgar ve Posof Kaymakamı Enver Yılmaz‘a aktarılmıştı. Yetkililer kayıtsız kalmayarak girişimde bulundular. Seyfet Dedemiz, Vale‘deki evinden alınarak önce Posof Devlet Hastanesinde ön tedavisi yapıldı. Ardından Ardahan Devlet Hastanesine sevk edilerek tedavi altına alındı.
Seyfet Dede ve Alper Turgut

İlgililerinden dolayı tüm yetkililere teşekkür ediyoruz.

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu