Melisa Aslı Pamuk: Her şey çok yeni!

Kendisi gibi oyuncu olan Mustafa Mert Koç ile yeni bir aşka yelken açan Melisa Aslı Pamuk, özel hayatıyla ilgili konuştu. Pamuk, "Birlikteliğimiz çok güzel gidiyor. Her şey daha çok yeni" dedi.

Mert Fırat’ın cinayet masası başkomiserini, Melisa Aslı Pamuk’un ise bir istihbarat ajanını canlandırdığı polisiye gizem filmi ‘Kilit’in galası önceki akşam Etiler’deki bir alışveriş merkezinde gerçekleşti.

Beşiktaşlı futbolcu Oğuzhan Özyakup’la ilişkisini noktalamasının ardından Mustafa Mert Koç ile yeni bir aşka yelken açan Pamuk, geceye yalnız katıldı. Derin yırtmaçlı elbisesiyle tüm dikkatleri üzerine çeken oyuncu, muhabirlerle sohbet etmeyi ihmal etmedi. Melisa Aslı Pamuk, ilişkisi hakkında, “Birlikteliğimiz çok güzel gidiyor. Her şey daha çok yeni ama ben özel hayatımla ilgili konuşmak istemiyorum.” açıklamasını yaptı.

Pamuk, kendisi gibi oyuncu olan 27 yaşındaki Mustafa Mert Koç ile birlikte ilk kez geçtiğimiz ay objektiflere takılmıştı. Bodrum’da tekne kiralayan çift, Bitez’e demirlemişti. Melisa Aslı Pamuk, geçtiğimiz ay verdiği röportajda, “Dış görünüşün soğuk bir kadın imajı veriyor, gerçek Melisa da böyle mi?” sorusunu şöyle yanıtlamıştı:

Hayır, hiç değilim. Bulunduğum ortama alışana kadar mesafeliyimdir, evet. Ama o hepimizde olan ilk mesafe aslında. Kimse kimseye anında sımsıcak davranamaz. O soğukluk belki korunma amaçlı etrafımıza inşa ettiğimiz duvardır.

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu