Ana Sayfa » Haberler » Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar: Terörle Mücadelemiz Sürecek

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar: Terörle Mücadelemiz Sürecek

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, “FETÖ başta olmak üzere PKK, KCK, PYD, YPG ve DEAŞ gibi terör örgütleriyle mücadelemiz bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da aralıksız devam edecektir” dedi.

Milli Savunma Bakanlığının internet sitesinde yer alan açıklamaya göre Akar, göreve başlaması dolayısıyla mesaj yayımladı.

Akar, “Değerli silah ve mesai arkadaşlarım” ifadeleriyle başladığı mesajında, 10 Temmuz’da Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’nin ilk Milli Savunma Bakanı olarak görevine başladığını hatırlattı.

“Terör örgütleriyle mücadelemiz aralıksız devam edecek”

Devletin bütün kurum ve kuruluşlarıyla birlikte Türk Silahlı Kuvvetlerine de sızarak ülkemize, milletimize ve demokrasimize kasteden FETÖ başta olmak üzere PKK/KCK/PYD-YPG ve DEAŞ gibi terör örgütleriyle mücadelemiz bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da aralıksız devam edecektir. Kurum ve kuruluşlarımız, FETÖ’nün hain mensuplarından temizlendikçe gücümüzün her geçen gün daha da arttığı görülmektedir, görülecektir.

Milli Savunma Stratejisi ışığında, terörle mücadele başta olmak üzere her türlü risk, tehdit ve tehlikeye karşı ülkemizin bütünlük ve güvenliğini, asil milletimizin egemenlik ve bağımsızlığını sağlamaya yönelik tüm görevlerin icrasında yasalarla tanınan her türlü imkan ve yetki, muhakemeye dayalı cesaretle yerinde ve zamanında kullanılacaktır.”

Ahıska Türkleri'ni biliyor musunuz?
Ahıska Türkleri'ni biliyor musunuz?

Yazar: Alem Haber

Alem Haber içerik botudur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir