Seren Serengil: Ağırlığımca altın istiyorum!

Şarkıcı ve sunucu Seren Serengil, sevgilisi Mustafa Tohma ile Nişantaşı'nda görüntülendi. Nikah masasına oturması beklenen çiftten Serengil, "Tohma evlenmeyi çok istiyor ama ilk önce beni ikna etmesi lazım. Ağırlığımca altın istiyorum ama hiçbir işe yaramaz şu anda. Çok mutluyuz" dedi

Uzun süredir ‘Dumping Sendromu’ ile mücadele eden Seren Serengil, dün Nişantaşı’nda sevgilisi Mustafa Tohma ile objektiflere takıldı. Snob Magazin’in haberine göre; Serengil, evlilikle ilgili sorulara “Tohma evlenmeyi çok istiyor ama ilk önce beni ikna etmesi lazım. Ağırlığımca altın istiyorum ama hiçbir işe yaramaz şu anda. Çok mutluyuz ve çok huzurluyuz. Bu ilişki evlilikle taçlanırsa güzel olur. Ama çok da önemli değil açıkçası” şeklinde yanıt verdi.

Sağlık sorunları nedeniyle kilo veren Serengil, “Tohma bana çok iyi bakıyor. Sağlık durumunun her geçen gün biraz daha iyiye gidiyor” dedi.

SON HALİ KORKUTMUŞTU

2016’da geçirdiği mide operasyonunun ardından hızla kilo vermeye başlayan ve zor günler geçiren Serengil, paylaştığı fotoğraflarla son halini gözler önüne sermişti.

“ALLAH YARDIM ETSİN”

Bazı takipçilerinin “Çok zayıflamışsınız” yorumuna yanıt veren Seren Serengil, “Elimde değil, 4 kilo yağ kalmış ve bu çok tehlikeli. Çok yemek yiyiyorum ama zayıflıyorum. Allah yardım etsin, yapacak bir şeyim yok” demişti.

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu