Foto GaleriManşetTV-Sinema

Sıkılmadan İzleyeceğiniz 5 Güzel Film

Boş bir vaktiniz var veya akşama bir film izlemeyi mi düşünüyorsunuz? Sizler için 1 duygusal, 1 dram ve 3 macera filminden oluşan bir liste hazırladık.
 

Hayatınızın en kötü anları size büyük bir kazanç olarak dönebilir mi? Hapse düşen bir bankacının hayatını konu alan bir yapım. IMDB  puanı sayesinde tanınmışlığı kadar, filmin etkileyici sahneleri ve güzel kurgusu sayesinde en iyi filmler arasında yerini almayı başardı. Listemizin beşinci sırasında 7 dalda Oscar adaylığı bulunan Esaretin Bedeli var.


Son dönemin gözde oyuncularından bir isim Megan Fox. Hayranları konu ayrımı yapmaksızın onu görme adına filmlerini seyreder. Lakin iş bu defa biraz farklı. Megan‘ın başrolde olduğu bu filmde geçen 4 karakter bizi çocukluk yıllarımıza götürecek gibi. Güzel bir senaryo ve hoş görüntü efektleri ile listemizin dördüncü sırasında Ninja Kaplumbağalar var.


Listemizde yer alan tek Türk Filmi. Sevgilinizle veya eşinizle izleyebileceğiniz muhteşem bir duygusal film. İçerisinde insani mesajlarda barındıran filmin başrollerini Neslihan Atagül ve Ekin Koç paylaşıyor. Listemizin üçüncü sırasında hayatta paradan daha değerli şeyler var mesajıyla Senden Bana Kalan isimli film var.


Hiç çizgi roman okur musunuz? Peki süper kahraman olmayı hiç düşündünüz mü? Bizlere kusursuz varlıklar olarak gösterilen süper kahramanların da hata yapabildiğini anlatan güzel bir film. Listemizin ikinci sırasında Hayranı olduğunuz süper kahramanı görebileceğiniz Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı var.


Ve geldik listemizin zirvesine. Önceki serileri izleyenler bilirler. Filmin ana karakteri son filmde kaybolmuştu. Ana karakter yaşadığı hafıza sorunlarını halletmiş ve kim olduğunu hatırlayan biri olarak karşımıza çıkıyor. Matt Damon serinin beşinci filminde yaklaşık 8 yıl aradan sonra tekrar bizlerle. Listemizin zirvesinde Jason Bourne var.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir