Telif Hakkı

Sitemizde bulunan tüm videolar başta Youtube olmak üzere Facebook, Google, Yahoo, Dailymotion vb. gibi video paylaşım sitelerinden alınmaktadır.
Telif hakları sorumluluğu yukarıdaki web sitelerine aittir. Sitemizdeki videoların hiç biri kendi sunucularımız da barındırılmamaktadır.
Kendi sunucularımız da sadece filmlerin afişleri bulunmaktadır. Hak sahiplerinin talebi üzerine inceleme sonucu sitemizden kendilerine ait içerikleri kaldırabiliriz.
Bu gibi durumlarda İletişim bölümünden bizlere ulaşmanızı rica ederiz…

HAK SAHİPLERİNE ve YASAL MAKAMLARA

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan “yer sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz “uyar ve kaldır” prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sitemizin iletişim adresinden bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan talep ve şikayetler Hukuk Müşavirimiz tarafından incelenecek, şikayet yerinde görüldüğü takdirde ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden kaldırılacaktır. Ayrıca, mahkemelerden talep gelmesi halinde hukuka aykırı içerik üreten ve hukuka aykırı paylaşımda bulunan üyelerin tespiti için gerekli teknik veriler sağlanacaktır.

YouTUBE’dan Filmini Kaldır

YouTUBE’da size ait bir eserin telif haklarınız göz ardı edilerek yayınlandığını düşünüyorsanız aşağıda ki linkten başvuruda bulunabilirsiniz.
http://www.youtube.com/yt/copyright/tr/copyright-complaint.html

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu